فروش عس
خانه / عسل طبیعی / خرید کلی و عمده عسل طبیعی و پرخاصیت

خرید کلی و عمده عسل طبیعی و پرخاصیت

برای خرید عسل کلی و عمده و مرغوب و پرخاصیت می توانید به زنبورداران که در بخش تولید و جمع آوری این محصول فعالیت دارند مراجعه کنید. در آنجا می توانید یک عسل طبیعی و مرغوب و با کیفیت را به شکل عمده خریداری کنید. همچنین سایت های  اینترنتی خرید و فروش عسل نیز دایر شده است که نمونه های مرغوب و باکیفیت را به شکل عمده و جزئی به فروش می رسانند.

خرید کلی و عمده عسل طبیعی و پرخاصیت

ویژگیهای عسل طبیعی و راههای تشخیص آن

ویژگیهای عسل طبیعی و راههای تشخیص آن

در این بخش می خواهیم شما را با ویژگی های عسل طبیعی و راه تشخیص آن آشنا کنیم. یک عسل طبیعی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟  

عسل خوب و طبیعی تولید شده توسط زنبور به تغذیه آن توسط زنبورداران بستگی دارد. اما گاهی در فصل سرما، زنبورها توسط شکر یا شیره تغذیه می شوند و به تولید عسل باکیفیت می انجامد.

از راه های تشخیص عسل طبیعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. عسل طبیعی در آب سرد حالت خود را حفظ می کند.
  2. طبیعی شل است.
  3. باید رنگ عسل طبیعی را بشناسیم.
  4. عسل طبیعی شکرک می زند.
  5. عسل طبیعی مزه شکر نمی دهد و سریع در دهان آب می شود.

استانداردهای کامل انواع عسل های ایرانی

استانداردهای کامل انواع عسل های ایرانی

استانداردهای کامل انواع عسل طبیعی ایرانی بر اساس ویژگی ها و روش های آزمون و بررسی های لازم عسل طبیعی انجام شده است.  یک عسل طبیعی بر اساس ویژگی های فیزیکی رنگ و بو و مزه و کف و رطوبت آن تشخیص داده می شود.

رنگ آن بر اساس گیاه مصرف شده توسط زنبور از رنگ زرد تا قرمز متفاوت می باشد. بوی آن نیز بر اساس گیاه مصرف شده توسط زنبور متفاوت است. همچنین باید دارای مزه شیرین باشد و بوی نامطبوع ندهد و بر روی آن کف ایجاد نشود. 

علاوه بر موارد ذکر شده شرایط بسته بندی و نشانه گذاری و نمونه برداری طبق استانداردهای لازم انجام شده باشد. در هنگام بسته بندی، ظروف فلزی و یا شیشه ای استاندارد شده باشد.

نشانه گذاری نام محصول، علامت تجاری محصول، تاریخ انقضا و تولید، وزن و سری ساخت بر روی آن درج شده باشد. همچنین نمونه برداری آن در محیطی بدون آلودگی و در شرایط خاص انجام شده باشد.

فروش عمده و جزئی عسل در تهران و استانها

فروش عمده و جزئی عسل در تهران و استانها

فروش عمده و جزئی عسل در استان تهران و سایر استانها در فروشگاه های فروش عسل و بازار انجام می شود. همچنین در سایت های اینترنتی فروش عسل طبیعی، می توان فروشندگان عمده و جزئی این محصول را یافت و پس از مشاوره با کارشناسان و اطمینان از محصول، آن را سفارش داد.

فروشندگان عسل در سراسر کشور این محصول پرخاصیت و درمانی را از کارخانه ها و یا از زنبورداران در مناطق مختلف کشور تهیه می کنند و به فروش می رسانند. 

همچنین با خرید عسل خام در سایت های اینترنتی می توان این محصول پرخاصیت و درمانی را خریداری کرد. همچنین خاصیت درمانی آن بیشتر از عسل های تصفیه شده است. عسل خام مستقیما از کندو به دست می آید و بدون حرارت و گرما و پاستوریزه نشده است. 

همچنین عسل های صنعتی به دلیل عملیاتی که بر روی آنها انجام شده خواص درمانی کمتری دارند و جزو ارزانترین عسل ها به شمار می آیند.

حداقل حجم خرید برای خرید عمده عسل

حداقل حجم خرید برای خرید عمده عسلاین محصول بسیار پرخاصیت و درمانی که برای درمان بیماریهای  پوستی و پیشگیری از سرطان و خیلی از موارد دیگر،  توصیه شده است بسیار طرفدار داشته و خریداران عمده را در بازار داخلی و خارجی پیدا کرده است. از اینرو برای خرید عسل طبیعی عمده بایستی به مراکز معتبر و یا به زنبورداران مراجعه کنید تا از طبیعی بودن آن مطمئن شوید.

حداقل حجم خرید برای خرید عمده عسل، خرید به میزان کم بهتر است زیرا خریداران می توانند با خرید به مقدار کم و به شرط آزمایشگاهی، پس از طی مراحل آزمایشگاهی، به میزان بالایی و به شکل عمده آن را سفارش دهند و خریداری نمایند.

از اینرو برای خرید با حجم زیاد و جزئی، نیاز به قیمت روز عسل دارید و لیست قیمت ها در سایت های اینترنتی و همچنین به دست فروشندگان عسل داده می شود و این قیمت ها هر روز به روز رسانی می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش و مرکز پخش انواع عسل طبیعی در تهران

عسل طبیعی یک ماده غذایی بسیار پر ارزش می باشد که علاوه بر انرژی فراوان اثرات درمانگری بسیاری دارد و همواره از گذشته های دور تاکنون خواص درمانی آن برای مردم شناخ

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام