فروش عس
خانه / خرید عسل کوهستان / عسل کنار / شرکت پخش عسل کنار مرغوب

شرکت پخش عسل کنار مرغوب

عسل کنار مرغوب را می توان به عنوان یکی از عسل های تک گل بسیار خوش عطر و طعم معرفی نمود که توزیع گسترده آن در بازارهای فروش از طریق شرکت های پخش معتبر صورت می گیرد.

کنار درختی بومی مناطق جنوبی ایران می باشد که برگ های کوبیده شده آن به نام سدر معروف است و میوه آن بیضی شکل و خوردنی می باشد.
درخت کنار برعکس سایر درختان در هوای خنک گل می دهد و اواخر شهریورماه را می توان فصل گل دهی این درخت دانست و زنبورداران می توانند در طول این مدت از شکوفه های آن استفاده نمایند.

عسل کنار مرغوب

خواص درمانی عسل کنار

عسل کنار که به نام عسل سدر نیز معروف است به عنوان یکی از عسل های خوشمزه تولیدی در مناطق گرم جنوب ایران محسوب می شود که برای مصارف روزانه و مصارف درمانی بسیار توصیه شده است:

  • تقویت نیروی بدنی و انرژی بخش
  • تقویت قوای جنسی
  • بازکننده گرفتگی عضلات
  • کاهش دمای بدن
  • بهبوددهنده سیستم گوارشی بدن
  • بهبود و پیشگیری از سرطان
  • بهبود کمردرد
  • بهبود کم خونی
  • مرحم سوختگی

رنگ طبیعی عسل کنار
در زمان برداشت این عسل به رنگ ارده ای و با کف فراوان خامه شکل دیده می شود و به مرور به رنگ عقیقی و سرخ متمایل به تیره می شود.
از اواسط مهرماه تا اوایل آبان ماه را می توان فصل برداشت این عسل دانست.

عسل کنار مرغوب

دلیل کف کردن عسل کنار

علت کف کردن این عسل مربوط به خود گیاه کنار می باشد و دلیلی بر نامرغوب بودن عسل نیست و این به دلیل مقادیر قابل توجهی ساپونین در این عسل می باشد که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است و این ماده را در زرده تخم مرغ نیز می توان یافت.
این عسل در ابتدای برداشت کف می کند و در بسیاری از مناطق، این عسل را به همراه کف آن مصرف می کنند و در ابتدا رنگ عسل روشن می باشد و پس از مدتی کف حاصله خوابیده و رنگ عسل تیره می شود و هرچه زمان بیشتری از برداشت بگذرد عسل رنگ تیره تر و مایل به عقیقی پیدا می کند.

عسل کنار مرغوب

نمایندگی پخش عسل کنار مرغوب

محصولات خالص و نامرغوب می توانند تاثیر بسیاری بر سلامت افراد داشته باشند و به همین دلیل در تهیه عسل کنار مرغوب بهتر است به مراکز پخش معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصل بودن محصول خریداری شده، اطمینان حاصل نمایید.
نمایندگی های پخش می توانند به صورت اینترنتی و حضوری محصولات خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند تا همه افراد بتوانند از خواص بینظیر این عسل بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات مرغوب ترین عسل کنار ایرانی

صادرات مرغوب ترین عسل کنار ایرانی

صادرات مرغوب ترین عسل کنار ایرانی به کشورهای مختلف دنیا، ارزآوری خوبی را برای کشور …

کانال تلگرام