فروش عس
خانه / خرید عسل تغذیه ای / مرکز فروش عمده عسل تغذیه ای

مرکز فروش عمده عسل تغذیه ای

فروش عمده عسل تغذیه ای در بازار ایران به صورت مداوم صورت می گیرد.عسل تغذیه ای مشتریان زیادی در بین مصرف کنندگان ایرانی دارد.این عسل کیفیت مناسبی داشته و همچنین قیمت پایین ترین نسبت به عسل طبیعی دارد.

عسل تغذیه ای چیست؟

به علت های مختلف برخی از کندوداران زنبور های خود را با تغذیه های مکمل در کنار تغذیه طبیعی زنبور عسل تغذیه  می کنند.این تغذیه معمولا محلول ترکیب شده آب  شکر با نسبت مشخص می باشد.برخی از علت های تغذیه زنبور ها عبارت اند از:

  • اطمینان حاصل کنند که کندو در طول زمستان غذای کافی داشته باشد.
  • با شروع پاییز ، زنبورها عسل کافی برای تغذیه داشته باشند.
  • به عنوان راهی برای تغذیه دارو به کندو (زنبورداران مختلف دیدگاه های متفاوتی در مورد داروها دارند ، به عنوان مثال اینکه آیا دارو ها باید برای پیشگیری استفاده شوند یا باید به عنوان درمان کننده استفاده شوند)
  • برای افزایش شانس کندو برای پذیرش ملکه جدید.
  • برای تشویق زنبور ها به زاد و ولد
  • برای اینکه یک کندوی جدید بتواند شروع به تولید کند.

فروش عمده عسل تغذیه ای

اما نکنه اصلی در مسئله تغذیه زنبور عسل این است که زنبور دار نباید عسلی را که بلافاصله پس از تغذیه در کندو تولید می شود استخراج کرده و به فروش برساند،این عسل کیفیت مطلوبی ندارد و باعث از بین رفتن اعتبار زنبور دار می شود.در واقع این عسل تنها برای تغذیه خود زنبور در طول زمستان مناسب است.

روش تولید عسل تغذیه ای

اما اینکه عسل تغذیه ای چگونه تولید می شود نیز هموار برای مصرف کنندگان جای سوال بوده.مشکلی که همیشه گریبانگیر فعالان عسل بوده این است که مشتریان زیادی عسل تغذیه ای را تقلبی می دانند و به عنوان عسل بی کیفیت از آن یاد می کنند.

عسل تغذیه ای در صورتی که با اصول تولید شود تقریبا هیچ تفاوتی با عسل طبیعی ندارد.اما برخی زنبورداران در تغذیه عسل زیاده روی می کنند.که این امر باعث افت کیفیت عسل می شود.اما کماکان این نوع عسل فرسنگ ها با عسل هایی که دستی و با مخلوط کردن آب و شکر و طعم دهنده های شیمیایی ساخته می شود تفاوت دارد.

دقت کنید که بخش عمده ای از خواص عسل از بدن زنبور عسل نشات می گیرد.همانطور که می دانید زنبور عسل دو دستگاه گوارش مجزا دارد.یکی برای خوردن و دفع غذای خود و دیگری برای تولید عسل.در دستگاه گوارشی که تولید عسل در آن اتفاق می افتد آنزیم ها طبیعی وارد عسل می شود و به عسل خواص درمانی و طبیعی اضافه می کند.

فروش عمده عسل تغذیه ای

پسمی توان نتیجه گرفت که مادام اینکه زنبور عسل در کار تولید عسل دخیل باشد کماکان با عسل واقعی مواجه هستیم.همینکه زنبور از فرایند تولید عسل حذف شد دیگر عسلی در کار نیست.بلکه یک شربت آب قند غلیط است.

روش تولید عسل تغذیه ای روی کاغذ پیچیدگی خاصی ندارد.زنبور ها با استفاده از فیدر های مختلف در زمان های مشخص تغذیه می شوند.و این تغذیه محلول آب و شکر با نسبت مشخص است.اما اینکه کی و چه اندازه زنبور ها تغذیه شوند اصلی ترین فن در تغذیه زنبور می باشد.

متاسفانه زنبوردارانی هستند که برای کاهش قیمت محصولات خود زنبور را بیش از اندازه تغذیه می کنند و عسل به دست آمده را به قیمت های بسیار پایین می فرشند.این امر باعث کاهش اعتماد مردم نسبت به صنعت عسل و عسل تغذیه می شود.

عسل تغذیه ای بخریم یا نه؟

برای پاسخ به این سوال باید به چند مورد توجه داشته باشید:

  1. بودجه شما چقدر است؟ اگر می خواهید برای هر کیلو عسل بالای ۱۰۰ هزار تومان هزینه کنید بهتر است عسل طبیعی خریداری کنید و با خیال راحت میل کنید.اما اگر بودجه شما محدود است ولی عسل با کیفیت نیز برایتان مطلوب است می توانید از مراکز معتبر عسل تغذیه ای خرید کنید.مشخصه ای که می توانید از آن برای تشخیص اعتبار یک مرکز استفاده کنید قدمت و تمرکز است.اینکه یک مرکز چند سال است در زمینه فروش عسل فعال است و همچنین آیا به صورت تخصصی به تولید و فروش عسل مشغول است یا خیر.کندوبان به عنوان یک مرکز معتبر خرید عسل تغذیه ای و طبیعی شناخته می شود و می تواند عسل تغذیه ای بسیار با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد.
  2. آیا دیابت دارید؟ اگر دیابت دارید نباید عسل تغذیه ای مصرف کنید.عسل تغذیه ای معمولا ساکارز بالاتری نسبت به عسل طبیعی دارد و انتخاب مناسبی برای افراد  مبتلا به دیابت نیست.

فروش عمده عسل تغذیه ای

قیمت عسل تغذیه ای

عسل تغذیه ای با توجه به اینکه در این فرایند دچار افزایش حجم تولید می شود و فرایند تولید عسل در این نوع محصول کمی راحت تر است قیمت ارزان تری نسبت به عسل طبیعی دارد.در واقع هنگام خرید عسل تغذیه ای باید به دو مسئله دقت کرد:

  1. اعلام نوع محصول: مشتری حتما باید مطلع شود که عسلی که خریداری می کند عسل تغذیه است.مشتریان نیز باید اطلاعات غلطی که راجع به عسل تغذیه کسب کرده اند را اصلاح کنند.عسل تغذیه ای را نباید با عسل تقلبی اشتباه گرفت.این در صورتی است که اکثر مصرف کنندگان همواره از عسل تغذیه ای به عنوان عسل تقلبی یاد می کنند.
  2. قیمت پایین:قیمت عسل تغذیه ای باید نسبت به عسل طبیعی پایین تر باشد.این امر باعث می شود این محصول بتواند در بازار رقابت در میان عسل های طبیعی جایگاه خود را پیدا کرده و به دست مصرف کننده برسد.قیمت عسل تغذیه ای در سال ۹۸ برای مصرف کننده بین ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان براورد می شود.

فروش عمده عسل تغذیه ای

مرکز فروش عمده عسل تغذیه ای

سایت اینترنتی کندوبان به عنوان مرکز فروش عمده انواع عسل  در زمینه فروش عمده عسل تغذیه ای نیز فعالیت می کند.مشتریان عزیز می توانند نسبت به خرید عمده عسل تغذیه ای با اطمینان خاطر از سایت کندوبان اقدام کنند.این مرکز با راسال نمونه بار قبل از خرید عمده عسل این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم می آورد که نمونه دریافتی را به دلخواه آزمایش کنید و در صورت تایید آزمایشگاه خرید خود را انجام بدهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عسل تغذیه ای خوانسار به صورت عمده

 فروش انواع مختلف عسل توسط مراکز عرضه کننده آن به صورت مستقیم انجام می شود. عرضه مستقیم  عسل تغذیه ای خوانسار در این مراکز باعث می شود تا مشتریان عزیز بتوانند

کانال تلگرام